Що робити, якщо вас переповнюють злість, лють, гнів і спрагу до помсти?

Що робити, якщо вас переповнюють злість, лють, гнів і спрагу до помсти?

1. Усвідомте, що це нормальна реакція на гострий стрес.

2. Такі емоції можуть бути направлені як зовні так і всередину себе, де в другому випадку погано впливає на нас.

ні в якому разі від таких емоцій не мають страждати близькі та рідні люди, намагайтеся контролювати свій прояв до них. Люди, які поруч, не причина вашого гніву, навіть якщо щось зробили не так.

якщо не вдається проконтролювати та скерувати такі емоції, зменшіть їх за допомогою фізичних вправ - віджимання від підлоги, биття м'якого предмету, сильне стискання кулаків в поєднанні з глибоким диханням, стискання гумової іграшки.

якщо є можливість усамітнитись - покричіть, лайтеся.

3. Напишіть свої думки в соціальних мережах, ви знайдете там багато однодумців. Таким чином зможете отримати швидку підтримку. Але чітко описуйте свої думки і ціль допису. Не переходьте публічно на особисті образи, це не допоможе заспокоїтись, а тільки спровокує сварку.

4. Попрацюйте фізично в будинку, на подвір'ї, допоможіть тим, хто потребує допомоги, але фізично не може з цим впоратися. Ставте собі коротку і чітку ціль.

5. Знайдіть свій особистий простір, де ви можете побути наодинці і в безпечному місці. Попередьте про це своїх рідних і домовтесь, що для вас це буде гарним способом заспокоїтися. Будьте з собою щирими в своїх емоціях. Не час соромитися.